SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
26 900 Kč
(272 Kč / m²)
Pronájem
3+kk
99 m²
Ostravská, Bohumín
Topovat

místnosti3+kk
plocha99 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavPo rekonstrukci
suterénNe
terasaNe

Popis

Stylové bydlení v klidné rezidenci | Podkrovní byt 3+kk, 99 m², Vrbice u Ostravy Nabízíme k pronájmu výjimečný podkrovní byt o dispozici 3+kk a celkov...

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Ostravská, Bohumín
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

FRANZ REALITY s.r.o.

Bc. Lukáš Špánik