SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
13 600 Kč
(200 Kč / m²)
Pronájem
3+1
68 m²
Hornická, Albrechtice
Topovat

místnosti3+1
plocha68 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavPo rekonstrukci
suterénNe
terasaNe

Popis

Hledáte místo, kde se snoubí moderní styl, klidná lokalita a pohodové bydlení? Právě pro vás připravujeme nádherný byt 3+1 s balkonem v oblíbené a kli...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Hornická, Albrechtice
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

REALMAN REALMAN

Lenka Sendžová - Heimstaden Czech s.r.o.