SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
19 451 Kč
(324 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
60 m²
Opština Tivat

místnostiAtypický
plocha60 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Izdaje se funkcionalan i lepo uređen dvosoban stan površine 70 m², smešten na prvom spratu u mirnom naselju Mazina u Tivtu. Lokacija je izuzetno prakt...

Zařízený
Stáří nabídky: 22 dní
Aktualizováno: 22 dní

Lokalita

Opština Tivat
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

AMFORA REAL ESTATE

Jelena Zenovic