SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
15 822 Kč
(288 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
55 m²
Opština Budva

místnostiAtypický
plocha55 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Izdaje se potpuno opremljen jednosoban stan u Budva, na odličnoj lokaciji, svega 100m od kružnog toka i 200m od plaže.Stan ima površinu od 55m² i nala...

Zařízený
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Opština Budva
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

AMFORA REAL ESTATE

Jelena Zenovic