SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
15 690 Kč
(334 Kč / m²)
Pronájem
1+1
47 m²
18. jula, Opština Budva

místnosti1+1
plocha47 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Sea View Apartment in Wonder Apartment (Bečići), 3rd Floor
The one-bedroom apartment is located in the Wonder Apartment residential complex in Bečići,...

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

18. jula, Opština Budva
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MD Realty

MD Realty