SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
36 487 Kč
(474 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
77 m²
Opština Budva

místnostiAtypický
plocha77 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Izdaje se luksuzno opremljen jednosoban stan površine 77 m², smješten na 6. spratu savremene zgrade sa liftom, u atraktivnom delu Budve, u neposrednoj...

Zařízený
Stáří nabídky: 18 dní
Aktualizováno: 18 dní

Lokalita

Opština Budva
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

AMFORA REAL ESTATE

Jelena Zenovic