SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 527 Kč
(75 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
60 m²
AVENIDA MARINGA, Sarandi

místnostiAtypický
plocha60 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento excelente com Móveis Planejados em Sarandi-Pr.

Localizado Av. João Fragali, 73 Apto 104 - Jd. Monte Libano, Sarandi-PR.

Ostatní
Stáří nabídky: 10 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

AVENIDA MARINGA, Sarandi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2