SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
23 343 Kč
(292 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
80 m²
Rua Pascal, São Paulo

místnostiAtypický
plocha80 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Pascal Campo Belo, Apartamento de 80m² com 2 dormitórios, 1 suíte, 2 vagas. Apartamento de 80m² com 2 dormitórios, sendo 1 suíte, sala, cozinha, área ...

Ostatní
Stáří nabídky: 25 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Rua Pascal, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect