Výpis nabídek
30
30
30
24 898 Kč
(541 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
46 m²
RUA DA PAZ, Santos
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
46 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Apartamento Prédio de Luxo com Vista para o Mar
Características:
- 1 suíte
- 46m² de área útil e 69m² de área total
- Fechadura biométrica
- Tornei...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Typ budovy:
Ostatní
Vybavení:
Ostatní
Stáří nabídky:
22 dní
Aktualizováno:
4 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
RUA DA PAZ, Santos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.