SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 984 Kč
(212 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
47 m²
Santa Luzia

místnostiAtypický
plocha47 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

APARTAMENTO MOBILIADO PARA LOCAÇÃO

Apresento um excelente apartamento mobiliado, localizado em um dos condomínios mais modernos e desejados da região...

Ostatní
Stáří nabídky: 15 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Santa Luzia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2