SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 272 Kč
(165 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
50 m²
Rua Sete de Setembro, Ponta Grossa

místnostiAtypický
plocha50 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento Mobiliado para Locação no Centro - Edifício Rio Reno!

Se você busca um imóvel prático, bem localizado e pronto para morar, este apartame...

Ostatní
Stáří nabídky: 11 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Rua Sete de Setembro, Ponta Grossa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2