Výpis nabídek
7
7
7
6 479 Kč
(120 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
54 m²
Rua Benjamin Constant, Ponta Grossa
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
54 m²
koupelny
Apartamento para Locação:
Localização central, próximo ao Colégio Sepam;
Apartamento semimobiliado.
2 quartos com armários;
Sala para 2 ambientes, e...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Typ budovy:
Ostatní
Vybavení:
Ostatní
Stáří nabídky:
16 dní
Aktualizováno:
6 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua Benjamin Constant, Ponta Grossa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce