SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
18 653 Kč
(225 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
83 m²
Penha

místnostiAtypický
plocha83 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento mobiliado, localizado no edifício Skyline Comfort Club, com área de lazer completa contendo quiosque com churrasqueira, academia ao ar liv...

Ostatní
Stáří nabídky: 18 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Penha
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

IMOBILIÁRIA PENHA