SUPA24
9 727 Kč
(177 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
55 m²
Osasco

místnostiAtypický
plocha55 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento novo com 2 dormitórios sendo 1 suíte, sala com varanda, cozinha com armários, área de serviços, banheiro com box, 1 vaga de garagem.

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Osasco
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2