SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
11 651 Kč
(388 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
30 m²
TRAVESSA PARTICULAR, Niterói

místnostiAtypický
plocha30 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Sala para alugar, 30 m² por R$ 3.552/mês - Piratininga - Niterói/RJ- SA0239

Sala comercial disponível para locação no miolo de Piratininga, em ótima ...

Ostatní
Stáří nabídky: 26 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

TRAVESSA PARTICULAR, Niterói
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Luís Imóveis