Výpis nabídek
2
2
8 376 Kč
(419 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
20 m²
Niterói
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
20 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Kitnet com 1 dormitório para alugar, 20 m² por R$ 2.000/mês - Itaipu - Niterói/RJ- KN0067
Kitnet aconchegante e bem localizada, composta por:
Sala a...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Typ budovy:
Ostatní
Vybavení:
Ostatní
Stáří nabídky:
15 dní
Aktualizováno:
5 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Niterói
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.