Výpis nabídek
16
16
16
24 067 Kč
(270 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
89 m²
Londrina
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
89 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
A Imobiliária Human Imóveis em Londrina apresenta:
Edifício: YOU 180 - Gleba Imóveis.
Apartamento com 89m², 3 quartos, completo em armários planeja...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Typ budovy:
Ostatní
Vybavení:
Ostatní
Stáří nabídky:
22 dní
Aktualizováno:
4 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Londrina
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.