SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 272 Kč
(150 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
55 m²
João Pessoa

místnostiAtypický
plocha55 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Morar no Altiplano Cabo Branco é viver com praticidade, conforto e mobilidade em uma das regiões mais valorizadas de João Pessoa.

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

João Pessoa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Trovu Imobiliária