SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
15 311 Kč
(176 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
87 m²
Indaiatuba

místnostiAtypický
plocha87 m²
koupelny2+

- Espaço amplo e funcional
- 3 salas individuais (ideais para escritórios ou consultórios)
- 2 ...

Ostatní
Stáří nabídky: 18 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Indaiatuba
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2