SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 529 Kč
(140 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
68 m²
RUA DA MATRIZ, Ilhéus

místnostiAtypický
plocha68 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento mobiliado no condomínio Vog João de Góes em Ilhéus

Ostatní
Stáří nabídky: 17 dní
Aktualizováno: 17 dní

Lokalita

RUA DA MATRIZ, Ilhéus
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2