SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 363 Kč
(179 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
58 m²
Rua, Guarulhos

místnostiAtypický
plocha58 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento MOBILIADO para LOCAÇÃO no CHÁCARA DAS FLORES - Jardim Santa Teresa - Jundiaí/SP.Referência site 1167394Apartamento MOBILIADO com 02 quarto...

Ostatní
Stáří nabídky: 17 dní
Aktualizováno: 17 dní

Lokalita

Rua, Guarulhos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Lopes Residence