SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
12 416 Kč
(204 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
61 m²
Rua Felipe Schmidt, Florianópolis

místnostiAtypický
plocha61 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento com 61 m² de área privativa, localizado na Rua Felipe Schmidt, no Centro de Florianópolis.

O imóvel possui sala com sofá e mesa de jantar...

Ostatní
Stáří nabídky: 19 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Rua Felipe Schmidt, Florianópolis
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Invista