SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
20 149 Kč
(292 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
69 m²
Rua Frei Caneca, Florianópolis

místnostiAtypický
plocha69 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento de 69m², localizado no bairro Agronômica, próximo à Praça Governador Celso Ramos.

Imóvel semi mobiliado, com amplas salas de estar e jant...

Ostatní
Stáří nabídky: 17 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Rua Frei Caneca, Florianópolis
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Invista