SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 371 Kč
(142 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
59 m²
RUA JERONIMO COELHO, Florianópolis

místnostiAtypický
plocha59 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Sala comercial com 59m² no Centro de Florianópolis

Localizada em prédio bem conservado e em posição estratégica, a sala conta com recepção, sala de e...

Ostatní
Stáří nabídky: 17 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

RUA JERONIMO COELHO, Florianópolis
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Invista