SUPA24
10 475 Kč
(150 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
70 m²
Estrada do Capuava, Cotia

místnostiAtypický
plocha70 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Sala Comercial de 70 m² com 01 banheiro e 01 vaga de garagem.Medidores individuais de consumo de água e energia. Isso permite um controle preciso dos ...

Ostatní
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Estrada do Capuava, Cotia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários