SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 480 Kč
(244 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
43 m²
Campinas

místnostiAtypický
plocha43 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento para locação no Flamboyant, 43,38m², sendo 2 quartos, sala para 2 ambientes, cozinha, 1 banheiro e sacada.

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Campinas
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2