SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 366 Kč
(69 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
150 m²
Avenida Benjamin Constant, Campinas

místnostiAtypický
plocha150 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Sala comercial no centro de campinas, Avenida Beijamin Constant, de grande fluxo,Z 17,sobreloja Em andar superior 150m².Acesso em escada lateral,piso ...

Ostatní
Stáří nabídky: 18 dní
Aktualizováno: 18 dní

Lokalita

Avenida Benjamin Constant, Campinas
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2