SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
22 782 Kč
(296 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
77 m²
Barueri

místnostiAtypický
plocha77 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Mobiliado - R$7.000,00 = [Aluguel + Condomínio + IPTU + Foro, internet, água e gás] - [Luz e seguro incêndio não estão incluídos]. Assista o vídeo*

Ostatní
Stáří nabídky: 18 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Barueri
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Sunrise Alpha Negócios Imobiliários