Výpis nabídek
10
10
10
8 054 Kč
(201 Kč / m²)
Pronájem
2+1
40 m²
Općina Centar
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
40 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
"MY SPACE" Nerkretnine iznajmljuju dvosoban stan u Sarajevu, opština Centar, naselje Bjelave u ulici Zaima Šarca.
Stan je površine 40m2 i nalazi s...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Dřevěná podlaha
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
10 dní
Aktualizováno:
10 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Općina Centar
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.