SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
51 933 Kč
(604 Kč / m²)
Pronájem
1+1
86 m²
Highway 1B

místnosti1+1
plocha86 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Available from July 2026 for Long Term RentalThe property also includes a 50 ft yacht berth, ideal for boating enthusiasts.This unique apartment, loca...

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Highway 1B
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

NVEST Estates