SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
67 983 Kč
(567 Kč / m²)
Pronájem
3+1
120 m²
New Providence

místnosti3+1
plocha120 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Located in the gated community of Venetian West in Western New Providence, this 2 bed 2 bath apartment offers comfortable and convenient living. This ...

Parametry

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorPračkaZabezpečení

Ostatní
Stáří nabídky: 33 dní
Aktualizováno: 33 dní

Lokalita

New Providence
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Agency | Bahamas