SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
12 145 Kč
(202 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
60 m²
Dhimiter Konomi, Bashkia Vlorë

místnostiAtypický
plocha60 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Enjoy this elegant and luxurious 1+1 apartment for long-term rental, fully furnished and meticulously designed with modern furniture, parquet floors, ...

Ostatní
Stáří nabídky: 17 dní
Aktualizováno: 17 dní

Lokalita

Dhimiter Konomi, Bashkia Vlorë
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ESTATEALL

Rosaria Spinelli, EstateAll