SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
16 444 294 Kč
(95 054 Kč / m²)
Prodej
4+1
173 m²
İstanbul Caddesi, Velibaba Mahallesi

místnosti4+1
plocha173 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

The apartment for sale is located in Pendik. Pendik is a district located in the Asian side of Istanbul. It is situated on the coast of the Marmara Se...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Samostatná kuchyněKuchyňské spotřebičeVýhled

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

İstanbul Caddesi, Velibaba Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Marco Sayed