SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 836 814 Kč
(59 714 Kč / m²)
Prodej
Atypický
81 m²
Türkler

místnostiAtypický
plocha81 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Discover a one-of-a-kind coastal lifestyle in Türkler, Alanya. Choose from apartments, villas, and townhouses with world-class amenities, private beac...

Parametry

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorVanaSprchový koutSamostatné wcKuchyňské spotřebičeDřevěná podlahaVysoké stropyPo rekonstrukciPřirozené světloModerní stylZařízený

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Türkler
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Basic Apartment