SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 641 883 Kč
(41 047 Kč / m²)
Prodej
1+1
40 m²
Teomanpaşa Mahallesi

místnosti1+1
plocha40 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

1 and 2-Bedroom Apartments near Social Amenities in Antalya Kepez
These new apartments are located in the Gündoğdu neighborhood in Kepez, Antalya. As ...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Francouzský balkonOtevřený obývací prostorKuchyňské spotřebiče

Ostatní
Stáří nabídky: 167 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Teomanpaşa Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE