SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 651 531 Kč
(23 057 Kč / m²)
Prodej
4+1
115 m²
Selçuk Mahallesi

místnosti4+1
plocha115 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Manavgat Ilıca’da önü açık, havuz ve doğa manzarasına sahip, modern ve konforlu bir yaşam sunan bu özel 3+1 daire sizleri bekliyor.
135 m² brüt, 125 ...

Zařízený
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Selçuk Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Side Homes Real Estate Center