SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 748 677 Kč
(42 287 Kč / m²)
Prodej
1+1
65 m²
Selçuk Mahallesi

místnosti1+1
plocha65 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartments in Antalya within Walking Distance of the Sea
The Bahçelievler neighborhood is located in the Muratpaşa district of Antalya. It stands out ...

Ostatní
Stáří nabídky: 45 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Selçuk Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE