SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 552 088 Kč
(42 535 Kč / m²)
Prodej
1+1
60 m²
Selçuk Mahallesi

místnosti1+1
plocha60 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

New Apartments for Sale in Antalya Muratpaşa Memurevleri in a Complex with Parking Lot
The Antalya homes for sale are located in the Memurevleri neigh...

Podlaží:
2. podlaží z 4
Stáří nabídky: 240 dní
Aktualizováno: 168 dní

Lokalita

Selçuk Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE