SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 556 694 Kč
(123 711 Kč / m²)
Prodej
2+1
53 m²
Kültür Caddesi, Saray Mahallesi

místnosti2+1
plocha53 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

الشقة للبيع يقع العقار في قلب الانيا. من مسافة قريبة يمكنك العثور علي المقاهي والمطاعم والمستشفيات والصيدليات والمدارس والبنوك والسوبر ماركت والمحلات ...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledSprchový koutOtevřený obývací prostor

Ostatní
Stáří nabídky: 494 dní
Aktualizováno: 493 dní

Lokalita

Kültür Caddesi, Saray Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi