SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
19 775 570 Kč
(117 712 Kč / m²)
Prodej
3+1
168 m²
Sarıyer Caddesi, Poligon Mahallesi

místnosti3+1
plocha168 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Spacious Flat Within Walking Distance to Vadi Istanbul Mall in Sarıyer
Located in Istanbul, Sarıyer is situated near Kağıthane. These two areas are se...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledOtevřený obývací prostorKuchyňské spotřebičeZabezpečeníDlažbaVysoké stropyChytrá zařízení

Podlaží:
6. podlaží z 19
Stáří nabídky: 167 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Sarıyer Caddesi, Poligon Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE