SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
948 644 Kč
(11 161 Kč / m²)
Prodej
1+1
85 m²
Piri Reis Mahallesi

místnosti1+1
plocha85 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

1-Bedroom Apartment Ready for Move-In in a Complex with an Outdoor Pool in Istanbul Esenyurt
The Istanbul apartment for sale is located in Gümüş Park ...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorSprchový koutPodlažíZabezpečeníDlažba

Podlaží:
11. podlaží z 20
Stáří nabídky: 168 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Piri Reis Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE