SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 559 540 Kč
(59 326 Kč / m²)
Prodej
3+1
60 m²
Osmanağa Mahallesi

místnosti3+1
plocha60 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

The apartment for sale is located in Kadikoy. Kadikoy is a district located on the Asian side of Istanbul. It is a bustling and cosmopolitan area know...

Parametry

Vygenerováno z AI

Sprchový koutSamostatná kuchyněKuchyňské spotřebiče

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Osmanağa Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Deniz Parlak