SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
15 960 516 Kč
(127 684 Kč / m²)
Prodej
4+1
125 m²
Osmanağa Mahallesi

místnosti4+1
plocha125 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

The apartment for sale is located in Kadikoy. Kadikoy is a district located on the Asian side of Istanbul. It is a bustling and cosmopolitan area know...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Samostatná kuchyněSprchový koutKuchyňské spotřebičeZabezpečeníZařízený

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Osmanağa Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Teyyan Parlak