SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 427 755 Kč
(20 163 Kč / m²)
Prodej
Atypický
170 m²
Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi

místnostiAtypický
plocha170 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Spacious 170 sq. m. Apartment with Panoramic Views We offer a spacious duplex penthouse for sale in Mahmutlar, one of the most popular areas on the Al...

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Basic Apartment