SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 043 264 Kč
(34 054 Kč / m²)
Prodej
2+1
60 m²
Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi

místnosti2+1
plocha60 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

ID 5189Apartment in a complex with amenities in the Oba districtArea: 60 m² | Floor: 1Layout: 1+1 | Bathroom: 1 | Balcony: 1Furnished: NoDistance to t...

Ostatní
Stáří nabídky: 21 dní
Aktualizováno: 21 dní

Lokalita

Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

AYVAZOGLU HOMES