SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 624 305 Kč
(40 270 Kč / m²)
Prodej
Atypický
90 m²
Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi

místnostiAtypický
plocha90 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartment 90 m2 within walking distance to the sea, 600 meters This apartment will be an excellent choice for investors, as it is ideal for renting du...

Ostatní
Stáří nabídky: 44 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Basic Apartment