SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 335 159 Kč
(27 472 Kč / m²)
Prodej
Atypický
85 m²
Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi

místnostiAtypický
plocha85 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartment near the sea on the first high floor A large apartment for sale in Mahmutlar in Alanya, just 550 meters from the beach. This is an ideal pla...

Ostatní
Stáří nabídky: 45 dní
Aktualizováno: 45 dní

Lokalita

Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Basic Apartment