SUPA24
Dům a okolí; výhled, přirozené světlo
Obývací pokoj; přirozené světlo, moderní styl
Obývací pokoj; výhled, přirozené světlo, moderní styl
9 114 600 Kč
(121 528 Kč / m²)
Prodej
3+1
75 m²
Oba Mahallesi

místnosti3+1
plocha75 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

The apartment for sale is located in Oba, close to the centre of Alanya. Alanya belongs to the province of Antalya. By car the ride from the city of A...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorSprchový koutKuchyňské spotřebičeZařízený

Ostatní
Stáří nabídky: 68 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Oba Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Teyyan Parlak