SUPA24
Dům a okolí; výhled
Dům a okolí; výhled
Dům a okolí; výhled
6 439 088 Kč
(83 625 Kč / m²)
Prodej
3+1
77 m²
Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi

místnosti3+1
plocha77 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

شقق للبيع على بعد 450 م من الشاطئ، في مجمع يضم العديد من الأنشطة الاجتماعية في ألانيا أوبا
يقع المجمع الذي توجد فيه الشقة للبيع في منطقة أوبا في ألاني...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorVanaSprchový koutKuchyňské spotřebičeZabezpečeníDřevěná podlahaVysoké stropyPo rekonstrukciPřirozené světloModerní stylZařízený

Ostatní
Stáří nabídky: 72 dní
Aktualizováno: 72 dní

Lokalita

Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TEKCE Real Estate