SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 349 673 Kč
(39 186 Kč / m²)
Prodej
3+1
111 m²
Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi

místnosti3+1
plocha111 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Experience premium living in this fully furnished 2+1 duplex at Kavi Dreams Residence, Oba. This 111 m² property spans the 4th and 5th floors, offerin...

Zařízený
Stáří nabídky: 83 dní
Aktualizováno: 36 dní

Lokalita

Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Buy Properties in Turkey